Poznaj historię naszej przygody – za darmo

Poznaj historię naszej przygody – za darmo

Hej – cisza na blogu od roku. Wiemy, nie zostawia się tak wiernych czytelników, ale zrozumcie nas – proza życia, taka zwyczajna, praca, zarabianie, remonty i inne cuda. Zupełnie nigdzie nie pojechaliśmy. Ani Żukiem, ani Volvo (które zresztą raczyło się złośliwie zepsuć;-). Jednak podjęliśmy decyzję o starcie w Złombol Ulitmate Edition i ruszymy naszym Żukiem 20 czerwca 2020 roku do Kazachstanu. Możecie liczyć na naszą relację. A co będzie dalej to się zobaczy;-)

Skoro się już wyspowiadałem, to teraz oferta specjalna. Jedni mają Czarne Piątki i Cyber Poniedziałki, a my postanowiliśmy zupełnie za darmo oddać wszystkim chętnym naszą opowieść o podróży Żukiem do Afryki (i z powrotem). Do wyboru macie paczkę z ebookami w formacie mobi, epub i pdf, oraz paczkę specjalną – z audiobookiem czytanym przez jednego z najlepszych polskich lektorów – sam Wojciech Masiak użyczył głosu i talentu. Miłośnicy audiobooków znają go doskonale!

Dla tych którzy nie są pewni czy chcą słuchać/czytać co ktoś spłodził – tutaj link do recenzji – możecie zobaczyć co inni o tym myślą;-) A jak pobrać? Kliknąć w linki na górze strony głównej – na fotce Le Żuka są dwa przyciski;-) Wybieramy stosowny, pokażą się pliki, prawy klawisz myszy i zapisz jako. To proste;-)

 

Na zakończenie – jak komuś mało książki i audiobooka – to może jeszcze (albo najpierw) obejrzeć nasz miniserial. Wiem, brakuje ostatniego odcinka – kiedyś go wreszcie zrobię… Obiecuję…


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.