Złombol 2015

Złombol 2014 już za nami od ponad półtora miesiąca. Emocje opadły, wspomnienia pozostały. Dla tych którzy tego bloga widzą teraz po raz pierwszy w życiu – spójrzcie nieco wyżej na link Żukowe Podróże i poczytajcie o Złombolu 2014. 
Sporo ludzi nie może się doczekać informacji gdzie pojedzie przyszłoroczny Złombol. Tajemnica jest całkowita i zostanie zdradzona zgodnie ze złombolową tradycją w noc sylwestrową, tuż po północy. Wtedy wszystko stanie się jasne, zobaczymy czyje spekulacje na złombolowym forum były najtrafniejsze. Koncepcji jest mnóstwo, wiele osób oczekuje zgodnie z tradycją kierunku „zimnego”, ale część spodziewa się jednak „ciepłego” jak w tym roku. Problemem jest bowiem brak sensownego celu na północy w odległości ok. 2500 km od Katowic – wszystkie zostały zdobyte;-) Złombol 2014 okazał się sukcesem który przeszedł najśmielsze oczekiwania i zebraliśmy dwa razy większą kupę kasy dla dzieci niż rok wcześniej. Dlatego też spodziewany jest kolejny kierunek ciepły – wielu stawia na Sycylię – tam Złombola jeszcze nie było;-)
Co by jednak nie mówić – pozostaje i tak czekać do końca roku. Dla Waszej (i mojej) wygody – zainstalowałem licznik po prawej – pokazuje ile zostało do ogłoszenia kolejnej edycji. Co ciekawe – do tego czasu tajna jest nadal liczba aut jaka wyruszyła i dojechała do celu w tym roku;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.