Poszukiwani darczyńcy

Poszukiwani darczyńcy

Zbieramy kasę dla dzieci – taka jest idea Złombola. Ludzie szykują komunistyczne fury, myją, pucują, remontują i sprzedają miejsce reklamowe na swoich autach. Cała operacja jest przeźroczysta – pieniądze wpłacają nabywcy powierzchni wprost na konto Fundacji  „Nasz Śląsk”, dla załogi leci jedynie potwierdzenie wpłaty. Na koniec roku na stronie Złombolowej – www.zlombol.pl publikowane jest podsumowanie zbiórki i rozliczenie z wydanych pieniędzy. ŻADNA ZŁOTÓWKA NIE IDZIE NA KOSZTY RAJDU LUB ZAŁÓG! Wszystko jest jasne i klarowne jak w WOŚP.
Mój Żuk podzielony został na kilka sektorów które zostaną pokryte reklamami. Przygotowałem specjalne fotki z naniesionymi prowizorycznie obszarami. Stałe ceny za poszczególne obszary nie istnieją – tzw. co łaska – czyli się dogadamy;-) Koszt wykonania reklamy obciąża darczyńcę. Naklejenie wykonuję sam, nie ma więc dodatkowego kosztu. Wszystkie reklamy zostaną naklejone najwcześniej na początku lipca, z racji trwających jeszcze prac blacharsko-lakierniczych.
Nie są dostępne następujące miejsca: drzwi przednie oba, przód auta, tył auta. Miejsca dostępne do umieszczenia reklamy – poniżej:
1. Obszar za ostatnim tylnym oknem. Dwie opcje – pełny wymiar od pierwszego przetłoczenia – 65 x 48 cm (żółty prostokąt). Wymiar zmniejszony – tylko część wypukła – 49 x 33 cm (czerwony prostokąt). Pamiętać należy o przetłoczeniach wywietrznika, stąd najlepiej zrobić reklamę ciętą z folii na ploterze tnącym, niż pełną naklejkę. OBIE STRONY SPRZEDANE!
2. Obszar drzwi prawych, do tylnej kabiny – wymiary dostępne 55 x 55 cm – czerwony prostokąt.
3. Obszar od prawych drzwi tylnych do tyłu auta – 140 x 55 cm – żółty prostokąt. SPRZEDANE!
4. Obszar lewego boku – 220 x 55 cm. Analogicznie jak w pkt. 3, ale poszerzony o 80 cm, z racji braku drugich drzwi po lewej stronie – czerwony prostokąt. SPRZEDANE!
5. Panel na bagażniku dachowym – 280 x 20 cm. OBA SPRZEDANE!
Opcjonalne pomysły typu nieduży napis na dolnej, białej części, lub na przednich błotnikach – są jak najbardziej do dogadania. Zdecydowanie chciałbym uniknąć sytuacji w której auto wygląda jak choinka – chcę aby reklamy były wyraźne, czytelne i nie zachodziły na siebie nawzajem. Propozycja skierowana jest do wszelkich firm chcących zareklamować swoją działalność i przy okazji pomóc dzieciakom z Domów Dziecka. Wszystkie reklamy umieszczone na pojeździe pozostaną na nim do dnia 30.06.2015 roku. Żuk przejdzie w czasie rajdu Złombol 2014 ok. 9 tys. km, oraz po powrocie z rajdu będzie używany w miarę regularnie w Warszawie, oraz do podróży po Polsce.  Ze względu na dość duży zakres przeróbek i elegancki wygląd (docelowo;-) – zwraca na siebie uwagę i jest dobrym nośnikiem reklamy. 
Kontakt – lezuk@biegala.pl lub telefon 602 808 828. Zapraszam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.