Jest CEL!

Jest CEL!

Machina pt. Złombol 2015 zaczyna się rozkręcać i wchodzić na obroty. Po długim oczekiwaniu, które ciągnęło się nieznośnie – mamy cel – przełęcz dello Stelvio we Włoszech, jedna z najbardziej krętych i najpiękniejszych tras Europy. Będzie bardzo ekstremalnie, bo dojazd przez niezliczone zakręty szwajcarskich dróg!

Na forum dokonano szeregu zmian, zarchwizowano stare wątki, posprzątano dział „Stefa Uczestnika” i niebawem ruszą zapisy;-) Można już dokonywać przelewów zgłoszeniowych – co też skwapliwie uczyniliśmy i jesteśmy jedną z pierwszych załóg które to zrobiły (ze dwa tygodnie temu;-) Ciekawi mnie jak to się przełoży na numer startowy, ale tego dowiem się dopiero 15 sierpnia (numerek nie jest najważniejszy). 

Z ciekawostek – podniesiono kwotę minimalną jaką trzeba uzyskać od darczyńców – do 1500 zł. To spory skok – 50%, ale trzeba pamiętać że całość tej kasy idzie na dzieci, a nie na dom z basenem dla organizatorów;-)
Jeśli więc chcecie jechać w Złombolu – to tutaj znajdziecie komplet informacji zgłoszeniowych:
Zazwyczaj proces zapisów przebiega sprawnie, na początku jest dużo chętnych, potem następuje lekkie wyhamowanie, a na finiszu tłumy wprost walą drzwiami i oknami. Pamiętajcie więc by nie czekać do samego końca;-) 
A na koniec ładna fotka złombolotu;-) Prawdziwi twardziele jechali tym Velorexem. Niestety znowu nie dojechał do mety…
Zdjęcie wykonane przez załogę Kurak Skoda Gang.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.