Darczyńcy pędzą;-)

Darczyńcy pędzą;-)

Nie spodziewałem się że post o poszukiwaniu darczyńców dla dzieci spotka się z takim odzewem. Do grona pozyskanych przez nasz ofiarodawców kasy dla dzieci dołączył świetny serwis aut francuskich – France Automobiles Service. Zdradzę małą tajemnicę tym którzy nie wiedzą – to załoga tego serwisu wspiera Le Żuka w metamorfozie, a teraz wesprą cel charytatywny naszego rajdu.

Następnym chętnym darczyńcą okazał się sklep z szerokim asortymentem towaru dla miłośników ASG  – DeltaShop. Tak więc kolejna kupka pieniędzy poprawi humor dzieciom ze śląskich domów dziecka podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.  

Serdecznie w imieniu dzieci dziękujemy i zapraszamy kolejnych chętnych do wsparcia szczytnego celu naszej wyprawy. Przypominamy że całość pieniędzy jest przekazywana wprost na konto Fundacji „Nasz Śląsk” i w żaden sposób nie wspiera samej wyprawy, a tylko cieszy dzieci.

Zostało jeszcze trochę wolnego miejsca na Żuku – tutaj macie informację: http://grzmiacyrydwan.blogspot.com/2014/05/poszukiwani-darczyncy.html
Nie ma na co czekać – jeśli chcecie umieścić swoją reklamę – trzeba się spieszyć;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.