Ruszamy z darczyńcami

Ruszamy z darczyńcami

Husaria Rally to rajd charytatywny, bo takie lubimy, w takich uczestniczymy, a teraz również współorganizujemy. Cele które ten rajd wspiera są dość zróżnicowane. Po pierwsze Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – na nią każda załoga musi wpłacić minimum 750 zł. Druga część wsparcia, w identycznej kwocie – trafia na cel jaki konkretna załoga wybiera sama. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie aby całość wpłat poszła na WOŚP, ale zależało nam na tym aby wesprzeć różne cele – wybrane przez same załogi.

Grzmiący Rydwan postanowił wesprzeć dodatkowo fundację Rak&Roll, która pomaga głównie kobietom chorym na różne odmiany przeklętego raka. Nasza decyzja wynika wprost z faktu że Sylwia pokonała swojego raka, a ta fundacja sporo jej pomogła. Skoro więc możemy my teraz pomóc fundacji – robimy to! Przekazujemy na fundację nasz 1%, ale to nie wszystko.

Rozpoczęliśmy nasze przygotowania do startu w rajdzie i aktywnie szukamy darczyńców. Pierwszym, oficjalnym wspierającym naszą załogę darczyńcą została firma Deltashop, handlująca rozmaitościami do ASG i survivalu. Logo Deltashop pojedzie na masce naszego Żuka, przez wiele europejskich krajów, Turcję, aż do celu – Gruzji. Serdecznie dziękujemy za deklarację.

Jeśli chcecie wesprzeć naszą załogę i zostać kolejnym darczyńcą, w zamian za wielka naklejkę z reklamą Waszej firmy na naszym rajdowym bolidzie – zapraszamy do kontaktu – piotr@biegala.pl  Wszystkie szczegóły i warunki do omówienia – jesteśmy bardzo elastyczni. Chcemy zebrać najwięcej kasy jak to tylko możliwe. Bo trzeba pomagać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.