Zdjęcia 360°

Aby podnieść atrakcyjność swojego biznesu, zwłaszcza jeśli to np. branża gastronomiczna, hotelarska, itp. – warto zastosować zdjęcia sferyczne, wykonywane w 360 stopniach i wpiąć je do swojej wizytówki w Google Maps. W dzisiejszych czasach to po prostu niezbędne – użytkownicy i goście uwielbiają sprawdzić jak wygląda lokal zanim się w nim pojawią. Zdjęcia tego typu, to niedroga w zastosowaniu, a bardzo poważna przewaga nad konkurencją, która takiej formy przedstawienia swojego biznesu nie posiada.

Wykonujemy takie zdjęcia dla przyjemności i dzielimy się nimi w Mapach Google, ale również robimy je na zlecenie naszych klientów.

Jak wygląda zdjęcie sferyczne? Poniżej zdjęcia które wykonywaliśmy dla przyjemności – w Wielkanocny poranek, kiedy miasto było prawie puste, zrealizowaliśmy całą ścieżkę po ulicy Sieradzkiej w Piotrkowie Trybunalskim. Można po niej nawigować zupełnie jak w Google Street View

W niedużych lokalach wystarczy nieraz tylko jedno zdjęcie, jak na przykład w pewnej weneckiej pracowni którą prezentujemy poniżej:

Większe obiekty wymagają wykonania serii i połączenia jej w ścieżkę zwiedzania, identycznie jak to wygląda w mapach Google. Dzięki temu możliwy jest wirtualny spacer po obiekcie. Przykład poniżej:

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@drukarniaunidruk.pl