Mnóstwo imprez;-)

Mnóstwo imprez;-)

Obrodziło imprezami okołomotoryzacyjnymi na ten weekend;) W najbliższą sobotę zakończenie sezonu spotkań Youngtimer Warsaw. Odbędzie się pod Stadionem Narodowym, na ul. Sokolej (o ile nie zwinie się cyrk który stoi od dwóch miesięcy na błoniach stadionu). Dla przypomnienia – tak było na otwarciu:

Le Żuk nie prezentował się jeszcze zbyt okazale, ale to się wszystko zmieniało w oczach;-) Dla tych co chcą wpaść na to spotkanie – info tutaj: https://www.facebook.com/events/773943969328513/?fref=ts. Będzie mnóstwo ciekawych aut i będzie na czym oko zawiesić…
Po oficjalnej części – Złombolowe maszyny jadą w okolice Mińska Mazowieckiego na imprezkę wspominkową. Nie będzie niestety tak ciepło jak w Hiszpanii, ale na pewno miło i sympatycznie. 
Szczegółowe informacje o wydarzeniu na Złombolowym forum – http://zlombol.pl/pl/forum-124/5-off-topic/13355-ognisko-zlombolowe-18-10-2014-okolice-warszawy.html – data w tytule jest błędna, nie przejmujcie się nią. 
W niedzielę zaś szykuje się tzw. gratogiełda. Będzie można kupić mnóstwo części i akcesoriów motoryzacyjnych do swoich ukochanych aut. Organizuje Rado z „Nie Sprzedam, Będę Robił”. Szczegóły czasowo-lokalizacyjne tutaj: https://www.facebook.com/events/728425893860471/?fref=ts. Zdecydowanie warto wpaść i choćby tylko popatrzeć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.