Mamy mały sklepik;-)

Mamy mały sklepik;-)

Mamy swój sklep! Może nie jest to nic wielkiego, ale zawsze coś;-) Drukarnia Unidruk z Piotrkowa Trybunalskiego wzięła Grzmiący Rydwan pod swoje skrzydła i na ich platformie można wygodnie kupić sobie termiczny kubek z naszym logo, albo koszulkę z Żukiem. Identyczną jak nasze załogowe:-) A oprócz tych dwóch drobiazgów – za naszym pomysłem – drukarnia wyprodukowała trochę fajnych naklejek, dedykowanych autom podróżników. I tak po kolei:

Naklejka z informacją o naszym kraju pochodzenia. Znacznie przydatniejsza od zwykłego PL, bo w kilkunastu językach. Można sobie nakleić ją na auto, ale również np. na walizkę kabinową z którą często latamy. U nas naklejona jest obok drzwi kierowcy, aby ułatwić sobie rozmowę z ewentualnym policjantem, albo pogranicznikiem.

Tutaj sprawa prosta – naklejki z rodzajem paliwa naszego pojazdu. W takiej na ten przykład Turcji, poczciwy olej napędowy to Motorina, a we Francji Gazole, zaś kiedy dojedziecie do krajów z cyrylicą – zupełnie przegracie (o ile w szkole rosyjskiego nie było;-). Naklejka ułatwia tankowanie. Zdecydowanie. Mamy to sprawdzone na naszym Żuku.

Naklejka dla kamperowców głównie, mogą oznakować dzięki niej wlew czystej wody w aucie. Wcale nie jest rzadkim wydarzeniem wlanie oleju napędowego do zbiornika z wodą przez zwykłą nieuwagę. Naklejka słowo Woda ma w osiemnastu językach i powinna pomóc. Można ją też nakleić na kanistry przeznaczone do przechowywania wody.

Dwie gustowne naklejki informujące o naszych możliwościach w zakresie prędkości przelotowej. Zmniejszają irytację tych co jadą za nami;-) Tak, naklejki raczej dla zawalidróg, czyli Żuków, Nysek i kamperów;-) Nadają się doskonale na tylną ścianę każdej przyczepy kempingowej – większość z nich raczej nie pędzi;-) Na naszym Żuku wygląda ona tak:

Naklejki wymyślamy, drukarnia produkuje, a dochód skromny jaki przynoszą – wspiera nasze wyprawy i utrzymanie Żuka w sensownym stanie technicznym. A jak zarobimy miliony złotych monet – to w niego zainwestujemy więcej i będzie jeszcze fajniejszy, a my pojedziemy jeszcze dalej, nakręcimy filmy i może znowu napiszemy książkę. Obiecujemy!

Wszystkie naklejki znajdziecie tutaj – Sklep Drukarni Unidruk  – http://sklep.drukarniaunidruk.pl/naklejki-c-17.html

Nasze kubki i koszulki też tam są – w naszym specjalnym dziale – http://sklep.drukarniaunidruk.pl/grzmiacy-rydwan-c-16.html

Można płacić kartą, przelewem, w złocie też się da załatwić;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.