Kubki i koszulki

Kubki i koszulki

Szykując nowe koszulki na Gruzję, pomyślałem tym razem o wiernych czytelnikach i obserwatorach naszych podróży. Dlatego też wyprodukowałem nieco więcej koszulek niż dotychczas i ta niewielka nadwyżka jest do kupienia. Wykonane na porządnych koszulkach JHK, mięciutkie i przyjemne w noszeniu. Wszystkie koszulki są identyczne – nasze „załogowe” niczym się nie różnią.

Jak zdobyć? Napisać emaila do mnie z pożądanym rozmiarem. Ja odeślę numer konta i resztę instrukcji. Koszt jednej koszulki to 44 zł, plus 6 zł przesyłka paczkomatem. Przepraszam, ale poczty nie zniosę;-)

Na tę chwilę pozostało jeszcze trochę koszulek:

– 6 XL
– 5 L
– 5 M
– 5 S

Nie planuję produkcji seryjnej, jest więc to prawdziwa okazja, która nie powtórzy się prędko, a nawet i wcale;-) Kto pierwszy ten lepszy.

Dla osób które wolą coś innego niż koszulka  – specjalny stalowy kubek z logo Grzmiącego Rydwanu. Logo wykonane laserem, więc można do upojenia go używać i myć w zmywarce. Kubek jest dwuścienny, izolowany próżniowo i ma pojemność 300 ml. Kawa, albo herbata długo zachowuje w nim swoją wysoką temperaturę, a napoje chłodzące oczywiście niską;-) Cena kubka to 22 zł i 8 zł przesyłka paczkomatem. Podobnie jak z koszulkami – wystarczy napisać email. Kubków też jest ograniczona liczba!

Adres – piotr@biegala.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.