I znowu na zakupy…

I znowu na zakupy…

Najpierw weekendowe zakupy. Za całe 156 zł w sumie 10 m kw. wykładziny filcowej, tzw. poroso. Do tego 8 m kw wykładziny dywanowej, samochodowej – za 145 zł. Na koniec – 0,5 m kw. specjalnej wykładziny pod maskę w kabinie za 20 zł. Będzie cicho i ładnie;-) Zakupy powinny dojechać na wtorek, liczę więc że do czwartku będę miał skończoną kabinę kierowcy i będzie można zrobić jazdy próbne.
wykladzina308_311
Taka będzie podłoga i boki w kabinie
 

W poniedziałek zero prac. Tak niestety wyszło. Za to szaleństwo zakupowe – ciąg dalszy. Na początek 14 metrów bieżących profilu stalowego 20 x 30 mm o grubości ścianki 2 mm. Dość pancerny, powinien dać radę jako stelaż do foteli z tyłu. Cena – 87,70 zł za całość;-)Potem wizyta na Krynoliny (bo blisko) i tam:

  • uszczelka drzwi do Żuka (niestety ostania i więcej nie będzie) – 17,60 zł
  • łożysko wyciskowe sprzęgła z tuleją – 63,50 zł
  • membrana pompy paliwa – 12,10 zł
  • płyta przełączników z Lublina I – 20,10 zł
Z ostatniej pozycji jestem bardzo zadowolony, bo to śliczna konsola która przyda mi się bardzo do przebudowy deski rozdzielczej. Pan przyniósł ją z piwnicy sklepu, cała pokrytą niemal mchem;-) Dzień dzisiejszy uważam za udany i pełen sukcesów. Łapki się nieco wygoiły, łatwiej będzie jutro pracować.
2014-02-1015-16-081
Panel z Lublina – pokryty wiekowym kurzem;-)
W wolnym momencie ustaliłem w jaki sposób mocować podłokietniki z Citroena BX na drzwiach. Niestety oryginalne kołki rozporowe do BX są już niedostępne, ale bardzo podobne są w Citroenie Xantia i kosztują niewiele. Czeka mnie tylko mozolne piłowanie otworów w drzwiach aby ładnie pasowały. Za to w przeciwieństwie do oryginalnych – nie da się ich wyrwać;-)
I na koniec – czy ktoś wie gdzie można kupić uszczelki drzwi i pokrywy silnika? Pożądam pilnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.