Gruzja nadciąga

Gruzja nadciąga

Do startu w rajdzie pozostało niecałe dwa miesiące. To już bardzo mało czasu. Nie możemy się doczekać dnia kiedy ruszymy, ale wiele jeszcze musimy zrobić;-) Na razie Żuk przeprowadził się z Warszawy do Piotrkowa. Zrzucił też stare naklejki, został umyty i wypolerowany. Trzeba jeszcze wymienić łączniki wahaczy przednich, łożyska kół, zespawać wreszcie dwie felgi, zdjąć i naprawić bagażnik dachowy, kupić dwie opony. No i na pewno coś jeszcze „w praniu” wyjdzie. Tylko że zupełnie mnie to nie przeraża;-) Bo oto znowu, po piętnastu miesiącach rozłąki – mam go pod nosem i mam czas na prace.

U góry Żuk przed zabiegami kosmetycznymi i poniżej po polerowaniu lakieru:

 

Poza przygotowaniem maszyny – zbieramy cały czas kasę od wszelkich darczyńców, aby cel charytatywny naszego wyjazdu był zrealizowany jak najlepiej. Liczy się każda dycha i każdy piątak którego nasi przyjaciele, sympatycy, fani – wpłacą na konto podanych przez nas fundacji. W tym roku, z racji startu w Husaria Rally mamy nieco większą swobodę i dlatego zdecydowaliśmy się wspierać dwie fundacje.

Pierwszą jest oczywiście Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tu nie ma o czym pisać, nie ma chyba Polaka który nie wie co to jest i czym się zajmuje.

Druga fundacja to Rak&Roll – tą wybraliśmy ze względu na fakt, iż bardzo nam pomogła kiedy Sylwia zmagała się ze swoją chorobą. Teraz staramy się choć częściowo spłacić dług wdzięczności. A jest on naprawdę niemały… Kasa która wpada na to konto – pomaga bezpośrednio ludziom dotkniętym problemem choroby nowotworowej, oraz od niedawna – tym którzy walkę wygrali, ale nie do końca radzą sobie w życiu po raku. To dla nich powstał specjalny program który gorąco wspieramy. Szczegóły znajdziecie na stronie fundacji – http://www.raknroll.pl/

Kochani – prośba nasza jest prosta. Rozwiążcie sakiewki, otwórzcie serca i portfele. Tu nie chodzi o przelewy po 1500 zł (oczywiście nie będziemy wybrzydzać;-), a o prosty gest pomocy. Jeśli lubicie naszego szalonego, zielonego Żuka, nasze przygody i chcecie pomóc ludziom w potrzebie – wyślijcie mały datek przelewem według poniższej instrukcji:

  1. Wybierz kogo chcesz wesprzeć

WOŚP          58 1240 1112 1111 0010 0944 9739 

Rak&Roll    73 1140 2017 0000 4502 1050 9042

2. W tytule przelewu wpisz

HR2017 -Grzmiący Rydwan

3. Zapisz potwierdzenie w formacie PDF i wyślij je emailem na adres

piotr@biegala.pl

Ten ostatni punkt jest bardzo ważny – potrzebujemy potwierdzenia aby „rozliczyć” zgromadzone dzięki nam i Wam środki. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Jesteście wielcy!

P.S. Pomóżcie w dotarciu do jak największej liczby ludzi – udostępnijcie post na FB, wyślijcie znajomym linka do bloga. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.