Deltashop ponownie darczyńcą Grzmiącego Rydwanu!

Deltashop ponownie darczyńcą Grzmiącego Rydwanu!

Auto jeszcze zimuje, ale powoli szykuję się do jego przyprowadzenia i dokonania kilku zmian;-) Nie tracąc czasu pytam też ubiegłorocznych darczyńców czy chcą znowu wspomóc dzieciaki i zachować swoje naklejki na Żuku. Dziś Deltashop potwierdził że wzorem Xicorr Watches też chce nadal wspierać Domy Dziecka na Śląsku. Mam deklarację finansową, zasadniczo wymagane minimum 1500 zł darowizn osiągnąłem. Nie spoczywam jednak na laurach i mam szczery zamiar zebrać więcej niż rok temu. 
Krótkie info o Deltashop – to sklep głównie dla miłośników airsoftu – czyli strzelania do siebie plastikowymi kulkami 6mm z bardzo wiernych replik broni. Nie należy go mylić z paintballem, bowiem to nieco inna rozrywka, bardziej promilitarna. Gdybyście chcieli zapoznać się z ofertą naszego darczyńcy – kliknijcie w poniższe logo:
W imieniu całej Złombolowej społeczności, oraz dzieci i swoim własnym, serdecznie dziękuję za wsparcie szczytnej idei. 
Na koniec informacja dla niezorientowanych – pieniądze idą w 100% na cel. Ani złotówka nie wspomaga naszej załogi, ani żadnej innej. Nie jest tez zużywana na żadne cele administracyjne – każda trafia wprost do dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.