BB2016 – T-matic znowu jedzie z nami!

BB2016 – T-matic znowu jedzie z nami!

Przed pierwszym Złombolem w naszym Żuku zamontowany został system lokalizacji GPS firmy T-matic, o czym zresztą pisałem nie raz. System ten pozwala śledzić na bieżąco naszą pozycję na stronie Gdzie Jesteśmy. Nie wiecie jednak że urządzenie od T-matic potrafi sporo więcej – w naszym wypadku możemy na bieżąco monitorować napięcie akumulatorów i Wy widzicie nasza aktualną prędkość, ale wersje montowane do ciężarówek i innych aut flotowych mogą zdalnie podawać informacje również o poziomie paliwa, aktualnym jego zużyciu, czasie jazdy i cała masę innych parametrów, niezbędnych dzisiejszym przedsiębiorstwom transportowym. Nowoczesność w domu i zagrodzie;-)

 

logo_t_matic_systems_02_12_300_dpi_cmyk1

 

A teraz mamy dodatkową, dobrą wiadomość – T-matic wesprze nas również w naszej afrykańskiej podróży do Bamako – ich urządzenie jedzie z nami!!! Serdecznie dziękujemy za to, bardzo lubimy podawać naszą pozycję wszystkim zainteresowanym.

 

Informacja dla naszych fanów – mimo że urządzenie nadaje pozycję samo z siebie, robi to poprzez sieć GSM. Do połowy Maroko powinniśmy stale być w zasięgu jakiejś sieci, ale kiedy dojedziemy do Sahary Zachodniej – może być różnie. Mauretania na pewno będzie miała mnóstwo białych plam zasięgowych. Będziemy wspomagać się Donosicielem Złombolowym (kilka innych załóg też) – obserwujcie więc naszą pozycję w obu systemach.

 

A dla T-matic raz jeszcze dzięki!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.