Zatankuj Le Żuka

Tankowanie maszyny

Podróże autem po świecie to nie jest tania zabawa. Wiemy o tym doskonale. Pracujemy, zarabiamy, wydajemy. Poprzez nasze podróże niesiemy pomoc potrzebującym. Wspieraliśmy domy dziecka poprzez Złombol, zawieźliśmy pół tony materiałów piśmiennych do Mali, teraz wspieramy WOŚP i fundację Rak&Roll.

W tym roku jedziemy do Gruzji i chcemy pokazać tamtejszym dzieciakom polskie bajki animowane – Reksia, Bolka i Lolka i jeszcze kilka innych. Taki mamy plan aby wywołać na ich twarzach szczery uśmiech. Ponad to zawieziemy sporo niezbędnych im przedmiotów, aby wesprzeć lokalnie zdobywaną edukację. W taki sposób dajemy wędkę a nie rybkę;-)

Jednak czasem i my potrzebujemy drobnego, bezpośredniego wsparcia od Was. O ile macie oczywiście ochotę. Dlatego też powołaliśmy do życia specjalne konto na PayPal gdzie możecie wirtualnie zatankować naszego potwora, aby mógł on nieść pomoc potrzebującym pod każdą szerokością geograficzną gdzie dotrzemy.

Jeżeli uważacie ze to co robimy ma sens i chcecie dolać nam paliwa – wrzućcie grosiki na konto tankowanie@lezuk.pl na platformie PayPal, lub użyjcie przyjaznego linku – https://www.paypal.me/lezuk

Możesz też po prostu kupić książkę o naszej wyprawie do Afryki – kasa z tego źródła też zasila zbiornik Żuka. Aby dokonać zakupu – kliknij w przycisk na bannerze u góry strony.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom pysznego oleju napędowego. Le Żuk go uwielbia;-)